Regionální centra

Děti se v České republice mohou léčit na Dětské onkologii v Brně a Praze. Po ukončení léčby se vrací do svého bydliště po celé republice.

Proto se ONKA snaží působit v rámci celé České repoubliky a to díky regionálním centrům. Momentálně ONKA působí v těchto městech. Rádi bychom v budoucnosti rostli a měli zastoupení všude tam, kde je naše pomoc potřeba. Připojte se.

BRNO

Gabriela Skopalová
e-mail: g.skopalova@onka-sdruzeni.cz tel.: + 420 774 197 063

Co vás čeká v Brně:

OSTRAVA

Petra Hojecká
e-mail: petra.bolkova@seznam.cz, tel.: +420 737 370 242

Co vás čeká v Ostravě:

Milí rodiče, budu velmi ráda, když rozšíříte řady našeho regionálního centra. Nabízíme nejen zkušenosti, ale i společné zážitky, různé výlety, návštěvy divadel apod. Můžete se také zapojit a přijít s nápady, které bychom společně mohly realizovat. Jsme zapojeni v projektu Moravskoslezského kraje Hrdinství, které není vidět. Těším se na setkání s vámi.

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Marcela Wirthová