Pro ONKA na kole - 2. ročník

Pro ONKA na kole - 2. ročník

Červen opět patřil charitativní cyklojízdě

Již druhý ročník charitativní cyklojízdy PRO ONKA NA KOLE jsme odstartovali  společně se slovenským sdružením OZ Deťom pre život 16. června na východním Slovensku ve Stakčíně. Po dlouhých a náročných etapách jsme pátý den  překročili hranice a následující dva dny jeli přes Moravu. Na poslední etapu jsme se vrátili opět na Slovensko, kde jsme cyklojízdu dne 23. června ukončili v obci Nová Dědinka.

Jelikož nám kvůli komplikované dopravní situaci přes Strečno nepovolili přejezd, museli jsme část etapy jet vlakem. Nebyl to ovšem vlak ledajaký, ale historický a jízdu jsme si užili.

Během osmi etap jsme našlapali přes 1.000 kilometrů a navštívili 237 obcí či měst. Na Moravě jsme vysbírali 165.371 Kč a na Slovensku 30.922 Eur.

Cílem tohoto projektu je oslovit veřejnost,  firmy i města a získat tak finanční podporu pro rodiny dětí, které jsou po onkologické léčbě. Finance, které jsme tímto projektem získali, budou použity na relaxační pobyt rodin.

Díky všem, kteří mají dobré srdce a rozhodli se tento projekt podpořit, mohou rodiny prožít prodloužený relaxační víkend v krásné přírodě Liptovského Jánu, který se uskuteční poslední prázdninový týden.

Za tým ONKA, z.s.

Eva Tvrdoňová

 

Děkujeme našim sponzorům:

                 

 

                  

 

                   

  

                  

 

                 

 

 

                       

Pro ONKA na kole - 2. ročník

Červen opět patřil charitativní cyklojízdě.