Pro ONKA na kole - 1. ročník

V červnu 2017 jsme s přáteli ze Slovenska sedli na kola a společně tak šlápli do pedálů, abychom podpořili rodiny, jejichž dítě bojuje s onkologickým onemocněním.

V červnu 2017 jsme s přáteli ze Slovenska sedli na kola a společně tak šlápli do pedálů, abychom podpořili rodiny, jejichž dítě bojuje s onkologickým onemocněním.

Během osmidenní cyklojízdy se nám podařilo vysbírat na Moravě 192.651 Kč a na Slovensku 32.348,46 EUR.

Díky Vám všem, kterým není osud těchto rodin lhostejný, mohou rodiče s dětmi prožít pár krásných dnů mimo nemocnici a relaxovat na regeneračním pobytu, který je naplánovaný na srpen 2017.

Ráda bych poděkovala celému týmu, všem cyklistům, městům, obcím, školám, starostům, firmám, Policii a všem dobrým lidem, kteří se do této charitativní akce zapojili.

Za spolek ONKA
Eva Tvrdoňová

Děkujeme našim sponzorům:

Pro ONKA na kole - 1. ročník

Společně se slovenskými přáteli a OZ Deťom pre život jsme sedli v červnu na kola a šlapali pro dobrou věc.