Region Brno 2023

Region Brno 2023

Volnočasové aktivity pro rodiny z brněnského regionu.

Region Brno 2023

Po mnohých omezeních a komplikacích v předchozích letech jsme se mohli naplno vrátit k organizování akcí pro naše rodiny z brněnského regionu. Držíme se toho, že některé akce organizujeme pouze pro rodiče, oni jsou naší stěžejní skupinou.

A hned první akce byla určena právě pro ně. Odpočinkový relax ve wellness hotelu Atlantis si dokonale užilo 11 rodičů léčených dětí.

Další akcí, kterou využily zejména maminky, bylo malování na plátěné tašky pomocí šablon.

 O prázdninách došlo i na naše malé pacienty, kteří strávili odpoledne v největším brněnském zábavním parku BRuNO family park. Nezapomenutelnou zábavu si zde užijí děti každého věku.

I v tomto roce jsme se vydali za kulturou do Městského divadla v Brně. Zhlédli jsme kouzelné muzikálové představení Velká ryba, které je ukázkou toho, jak je i v běžném životě důležitá fantazie.

V listopadu pravidelně pořádáme výtvarné tvoření s vánoční tematikou. Výroba adventních věnců a jiné vánoční dekorace vnesly již v listopadu vánoční atmosféru do rodin našich klientů. Povedlo se nám vyrobit mnoho věnců a vánočních svícnů, které prodáváme na vánočním charitativním jarmarku v Dětské nemocnici.

Závěr roku opět patřil adventnímu zájezdu. Tentokrát jsme s CK Čebus navštívili advent v Kremži (Krems), prošli jsme si historické centrum a zakoupili lokální produkty. Největší zájem byl o tradiční kremžskou hořčici. Po prohlídce města jsme odjeli na zámek Grafenegg. Ten je zajímavý tím, že se tam adventní trhy konají pouze jeden víkend během adventu, čemuž odpovídalo i množství návštěvníků. Ani to nás však neodradilo a prohlídka zámku i zahrad byla velmi zajímavá.

Z celého srdce děkujeme Lize proti rakovině Praha, která nám pomohla tyto aktivity financovat.


Region Brno 2023

Region Brno