Spolupráce s PRO-FIT 12 Bohumín z. s.

Spolupráce s PRO-FIT 12 Bohumín z. s.

Děkujeme spolku PRO-FIT 12 Bohumín z. s. za milé pozvání a skvělý kulturní zážitek

Spolupráce s PRO-FIT 12 Bohumín z. s.

Dostali jsme pozvánku na koncert „Poděkování Vám“, který se konal 29. září 2022 u příležitosti 10. výročí občanského sdružení PRO-FIT 12 Bohumín z. s.

Tento koncert byl věnován prodejcům květinek, občanům města Bohumín, partnerům, sponzorům a onkologickým spolkům Moravskoslezského kraje. Pozvání také přijaly zástupkyně Ligy proti rakovině z Prahy.

V programu, kterým nás provedla Lenka Krčová, vystoupili taneční soubor Radost-Impuls, stepař Miroslav Spáčil, zpěvačka Anička Opartyová a další umělci.

 

Region Ostrava – Plaveme prsa 2022

V sobotu 15. října 2022 jsme opět podpořili svou účastí celostátní akci Plaveme prsa, která se v aquacentru Bohumín konala již po desáté.

Smyslem této akce je upozornit na dobrou prognózu v případě včasné léčby zhoubného nádoru prsu, na možnosti kvalitního života vyléčených žen a na význam podpory v průběhu léčby i po ní.

V doprovodném programu se představili tanečníci z taneční skupiny Radost a Impuls a nejúspěšnější plavci z plaveckého oddílu Bohumín.

Byl připraven také program pro děti, ukázka samovyšetření prsu na maketě spolku Inna Havířov a vyhlášen nejmladší a nejstarší účastník akce.

Děkujeme spolku PRO-FIT 12 Bohumín z. s. za organizaci akce a milé pozvání.

 

Za region Ostrava

Petra Hojecká

 

 

 

 

 


Spolupráce s PRO-FIT 12 Bohumín z. s.

Bohumín