Poslední setkání rodin, v regionu Žďár nad Sázavou, v roce 2017

Solná jeskyně a Laser game

Sobotní dopoledne 9. prosince 2017 jsme si návštěvou vánočních trhů navodili tu pravou atmosféru blížících se Vánoc.

V zámku Kinských jsme si prohlédli nespočet ukázek řemesel, a to od kovářů, truhlářů, švadlenek, perníkářek a mnoha dalších.

Trhy byly zaplněny krásnými vánočními dekoracemi, ozdobami, keramikou a spoustou dalších předmětů vhodných jako vánoční dárečky.

Současně zde bylo také dost vánočních dobrot, které ochutnali děti i rodiče.

Zahřáli jsme se při teplém čajíčku a ten, kdo neřídil, si dal punč.

Solná jeskyně

Odpoledne  jsme si s maminkami udělaly odpočinkovou relaxaci v solné jeskyni.

Rodiče si odpočinuli při hudbě a společně jsme plánovali, co dalšího podnikneme v novém roce 2018.

Laser game

Nejvíc se odpoledne líbilo našim dětem a teenagerům, kteří si zahráli sportovně-společenskou hru ,,laser game".

Děti si nejprve zahrály stylem všichni proti všem, druhou hru pak hrály rozděleny na družstva, což bylo trochu těžší. Přesto se všechny pobavily a užily si adrenalinovou zábavu.

Tešíme se na Vás v roce 2018, věříme, že se budeme opět setkávat v příjemné přátelské atmosféře.

Žďár nad Sázavou