Relaxační pobyt v Krkonoších

Relaxační pobyt v Krkonoších

Odpočinek od každodenního shonu - to jsou naše relaxační pobyty.

Relaxační pobyt v Krkonoších

Pro podzimní relaxační pobyt jsme vybrali Krkonoše. Obec Horní Malá Úpa je tradiční krkonošská obec, která leží uprostřed nádherné přírody, jen pár kroků od nejvyšší hory ČR Sněžky. Díky své nadmořské výšce (1040 m.n.m.) je nejvýše položenou obcí ČR. 

Ve středu odpoledne se do penzionu BOUDA MALÁ ÚPA začaly sjíždět první rodiny a u večeře už nás sedělo všech 13 rodin - náš čtyřdenní pobyt mohl začít. Po přivítání a seznámení se s programem celého pobytu, již několik rodin využilo k odpočinku relaxační bazén, který jsme měli kdykoliv k dispozici.


Během pobytu jsme společně vyrazili na vycházky do blízkého okolí, dívky navštívily tvořivou dílnu v Galerii Celnice, kluci se vydali hledat kešky,  tatínci absolvovali prohlídku blízkého pivovaru Trautenberg a maminky pospolu probíraly velmi důležité záležitosti u kávičky. Nevynechali jsme návštěvu Stezky v korunách stromů v Jánských lázních. Několik rodin se vydalo na Sněžku, ne všem se však zdolat nejvyšší horu naši vlasti podařilo. Nevadí, jistě budeme mít ještě příležitost a do Krkonoš se určitě vrátíme. 

Náš čtyřdenní pobyt utekl jako voda v řece. Všechny rodiny se v neděli vracely spokojené a odpočaté do svých domovů. Neboť staré známe přisloví praví „Všude dobře doma nejlépe".

 


Krkonoše - relaxační pobyt

Krkonoše - relaxační pobyt