Relaxační pobyt Jeseníky

Relaxační pobyt Jeseníky

Hotel Červenohorské sedlo.

Relaxační pobyt Jeseníky

V uplynulém druhém květnovém týdnu proběhl již tradiční jarní relaxační pobyt, tentokrát v hotelu Červenohorské sedlo v Jeseníkách. Po středečním příjezdu všech třinácti rodin proběhlo jejich ubytování a večeře. Pak následovalo krátké přivítání, seznámení s bohatým programem a opožděné předání kytiček všem maminkám ke Dni matek.

Čtvrteční ráno jsme program zahájili pouštěním balónků, do kterých si děti napsaly svá tajná přání. Po obědě ani nebyl čas na odpočinek. Čekala nás totiž zajímavá exkurze v papírně ve Velkých Losinách, kde si někteří z nás koupili ručně vyrobený papír, někteří si na něj nechali natisknout fotografii. Po večeři čekalo na jednoho chlapce překvapení v podobě krásného dortu k jeho narozeninám. To byla doslova sladká tečka večera.

V pátek proběhla klasická tvořivá dílnička. Děti společně s maminkami a tatínky tvořily dřevěné svícny a srdíčka v rámečcích. Mezitím někde v horách ukrýval Praděd svůj poklad, který jsme šli společně po obědě hledat. Děti musely plnit různé úkoly, díky kterým svůj stříbrný poklad našly.

Sobotní program byl volný a každá rodina jej pojala po svém. Někteří se vydali za poznáváním krásných jesenických hor, někteří se jeli podívat na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně, která se řadí mezi sedm největších divů České republiky, jiní využili wellness centrum přímo v hotelu.

Neděle je vždy dnem, kdy naše pobyty končí, a tak tomu bylo i tentokrát. Po snídani jsme se rozloučili, a ač neradi, pomalu jsme se rozjeli k domovům.

Za příjemný pobyt děkujeme jak pohodově naladěným rodinám, ale hlavně těm, kteří nám poskytli finanční a věcné dary.

Pobyt byl financován z výtěžku Českého dne proti rakovině 2020, 2021 a daru z Ligy proti rakovině Praha.

Za věcné dary děkujeme květinářství U Kluků, Cukrářství V Uličce, Ruční papírna Velké Losiny, Úsovsko, a.s., AG Foods a.s., Smart balloons s.r.o.


Jeseníky 2022

Relaxační pobyt