Region Brno 2019

Region Brno 2019

V Brně jsme zažili mnoho společných zážitků.

Region Brno 2019

V regionu Brno jsme zorganizovali 12 akcí s celkovou účastí 165 osob. Snažíme se  připravovat aktivity pro všechny věkové kategorie. Hned na začátku roku jsme navštívili Cinema City, kde jsme zhlédli animovaný rodinný film Raubíř Ralf a internet. Na brněnském výstavišti jsme zavítali na návštěvu výstavy Titanic, která se líbila zejména starším dětem, co o potopení Titaniku již něco vědí. Za historií osídlení Moravy a celého evropského kontinentu jsme vyrazili do Pavilonu Anthropos. Velkou atrakcí pro děti byla podzimní návštěva zábavního vědeckého parku Vida, kde načerpaly mnoho zajímavých informací.

Aby i rodiče měli čas sami pro sebe, pozvali jsme je do Městského divadla Brno na muzikálové představení Flashdance a pro maminky jsme v květnu připravili posezení ke Dni matek.

Během roku jsme pořádali tři výtvarná tvoření, které se konají přímo v Dětské nemocnici, kam zveme i maminky dětí, které jsou momentálně hospitalizované. Věříme, že je pro ně velkou psychickou pomocí setkání s maminkami, jejichž děti mají léčbu úspěšně za sebou. 

O prázdninách jsme připravili pro rodiny celodenní výlet na Hrad Pernštejn, kam jsme se vyjeli z Brna vlakem. 

Na závěr roku byl velký zájem o adventní zájezd do Budapešti, kam jsme se vydali s CK Rady na cestu. Po dlouhé cestě jsme navštívili historickou část hlavního města a překrásné adventní trhy.  Budapešť nás mile překvapila svou překrásnou vánoční výzdobou a sváteční atmosférou, kterou jsme si s sebou odvezli do našich domovů.

Z celého srdce děkujeme partnerům, kteří nám pomohli s financováním aktivit.

Magistrát města Brna - odbor zdravi

Royal Party Servis

Za region Brno

Gabriela Skopalová


Region Brno 2019

Brno