Podzimní relaxační pobyt

Podzimní relaxační pobyt

Začátkem října jsme se sjeli do Krkonoš, abychom zde strávili několik příjemných dnů.

Podzimní relaxační pobyt

Ve středu 4. 10. se sjelo celkem 12 rodin do penzionu Pod Lesem v Peci pod Sněžkou, kde jsme v 18. 00 hodin společnou večeří zahájili náš podzimní relaxační pobyt. Po večeři jsme     se seznámili s rodinami a řekli si něco málo o programu, který nás čekal na další společné dny, strávené v překrásném prostředí Krkonoš. Pobyt na horách je předurčen zejména k vycházkám do přírody, což jsme také měli v plánu.  Bohužel počasí nám tentokrát opravdu nepřálo, a proto jsme museli program radikálně změnit.

Ve čtvrtek jsme se proto vydali do oblíbeného horského střediska Špindlerův Mlýn, kde jsme společně navštívili muzeum s více než 1000 modely poskládanými z Lego kostiček. Středem pozornosti byla zejména Eiffelova věž nebo Socha svobody.

V pátek jsme vyráběli vánoční stromky pletené z papírových ruliček. Tuto techniku nás naučila jedna z maminek malého pacienta. I přes počáteční nejistotu a obavy, zda je i my dokážeme uplést, se nám povedlo vyrobit hodně překrásných stromečků, z nichž mnohé putovaly na náš vánoční charitativní jarmark. Velký obdiv sklidilo několik tatínků, kteří si tuto aktivitu vyzkoušeli, a povedlo se jim několik stromečků také uplést.  Rodiče si tak připravili malou vánoční výzdobu do svých domovů. Odpoledne na chvilku přestalo pršet, a proto jsme se vydali na nedalekou bobovou dráhu, kde si zadováděli jak děti, tak i dospělí.

V sobotu se počasí na chvilku umoudřilo a přestalo pršet. Proto jsme se hned vydali navštívit Stezku v korunách stromů v Jánských Lázních. Na této stezce poznáte krásy lesů od kořene až po koruny stromů. Ze 45 metrů vysoké věže se nám naskytl nádherný výhled na Jánské Lázně a krásy Krkonoš. Na odpoledne jsme naplánovali rodinnou hru v přírodě. Bohužel to už jsme opět trochu zmokli. Večer jsme pro děti připravili diskotéku a rodiče se pomalu chystali na nedělní odjezd domů.

V neděli po snídani jsme si všichni na připravený lísteček napsali svá nejtajnější přání, která jsme vložili do balónků, nafoukli heliem a těsně před odjezdem jsme balonky společně vypustili. Doufáme, že se nám naše tajná přání splní.

Penzion jsme navštívili již potřetí a pevně věříme, že se zde opět sejdeme. Doufáme, že i přes nepřízeň počasí si všichni tento relaxační pobyt užili.

Děkujeme CS Development a zaměstnancům AG FOODS a Biogena, kteří nám pomohli s financováním tohoto pobytu.

Poděkování patří i SMART BALLONS a STEZKA KORUNAMI STROMŮ KRKONOŠE


Podzimní pobyt v Krkonoších

Relaxační pobyt v Krkonoších