HERLITZ pomáhá dětem – 2. ročník

HERLITZ pomáhá dětem – 2. ročník

V showroomu společnosti HERLITZ, spol. s r.o. v Kyjově se to hemžilo dětmi, které vybíraly, zkoušely výrobky Herlitz, Pelikan, SusyCard, be.bag. A co si vybraly, to si také zdarma odvezly.

HERLITZ pomáhá dětem – 2. ročník

Prázdniny pomalu končí a mílovými kroky se blíží nový školní rok. Některé děti zažijí svoji premiéru, pro jiné je to návrat do školních lavic mezi své spolužáky. Pro „naše" děti je to však návrat po těžkém a náročném období v jejich životě. HERLITZ, spol. s r.o. se snaží dětem a rodičům velmi ulehčit vstup do školního roku a již druhou sezónu vybavila několik malých pacientů a jejich sourozenců školními pomůckami.

Ve čtvrtek 13. srpna jsme se vypravili do sídla společnosti v Kyjově. Došlo i na milá, příjemná a nečekaná překvapení, kdy se maminky setkaly mimo prostor nemocnice, kde se svými dětmi trávily mnoho času. Po kávičce a krátkém odpočinku z cesty již došlo na výběr těch nejlepších a nejhezčích pomůcek do školy.

Zejména pro děti, které půjdou do školy poprvé, nebyl výběr pomůcek vůbec jednoduchý. Budoucím prvňáčkům vždy přispěchali na pomoc nejen rodiče, ale i někdo z týmu Herlitz, který byl dětem a rodičům celé odpoledne k dispozici. Vždyť těch aktovek, penálů a ostatních pomůcek je veliké množství a vše přece musí barevně ladit i s kufříkem na výtvarné potřeby. Starší děti již přesně věděly, co chtějí a potřebují. Ale i pro ně nebylo vůbec jednoduché vybrat ten nejlepší a nejúžasnější školní batoh, sešity nebo my.book flex bloky, které lze opakovaně použít, protože příští rok stačí vyměnit papír.

Pevně věříme, že děti půjdou do školy nadšené a připravené postavit se novým výzvám. Také jim přejeme co nejvíce školních úspěchů.

 

Z celého srdce děkujeme týmu Herlitz, který se nám všem celé odpoledne neúnavně věnoval, a to i přes panující velké teplo. Ani krůpěje potu na čele jim nezabránily potěšit malé i velké školáky.

Za ONKA, z.s.

Gabriela Skopalová


HERLITZ pomáhá dětem – 2. ročník

13. 8. 2020