16. 5. Český den proti rakovině

16. 5. Český den proti rakovině

Již po páté se náš spolek zapojil do Českého dne proti rakovině

16. 5. Český den proti rakovině

Celkem 12 maminek z našeho spolku se převléklo  do žlutých triček a se svými pomocníky se vydaly do ulic nabízet kytičky měsíčku lékařského. Letošní téma se týkalo nádoru tlustého střeva. Barva stužky byla vínová a minimální prodejní cena za kytičku – 20,- Kč. 
Podařilo se nám prodat 5 411 kytiček a na účet Ligy proti rakovině Praha jsme společně odevzdali  137 013,- Kč.
Chtěli bychom velmi poděkovat maminkám, které se do prodeje zapojily ve svém bydlišti.  Za náš spolek se prodávalo nejenom v  Brně ale i v Boskovicích, Kuřimi, Prostějově, Žďáru nad Sázavou, Novém Veselí, Proseči, Havířově a Zbraslavici. 
Veliké poděkování patří Střední zdravotnické školev Prostějově, ZŠ Brno – Horníkova 1 a ZŠ a MŠ Proseč.
Výtěžek ve výši  41 107,- Kč je již připsán na náš účet a bude využit pro financování podzimního relaxačního pobytu.

Děkujeme všem prodejcům a všem lidem, kteří tento den podpořili zakoupením žluté kytičky ❤️