Zrodila se hvězda

Zrodila se hvězda

Region Zlín

Zrodila se hvězda

Vážení rodiče z regionu Zlín,

přijměte pozvání na romantické hudební drama Zrodila se hvězda. Filmové představení se odehraje 9. února 2019 ve 20:00 v Kině Hvězda v Uherském Hradišti. 

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mě prosím na email e.tvrdonova@onka-sdruzeni.cz, nejpozději do 4. února do 12. hodiny. 

Hlavní roli v romantickém dramatu „Zrodila se hvězda“ hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradley Coopera („Americký sniper“, „Špinavý trik“, „Terapie láskou“) je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Stefani Germanotta/Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony.

 

Za tým ONKA se na Vás těší Eva

Vloženo Od