Výlet do Vídně

Výlet do Vídně

Vydejte se s námi navštívit Dům moří s největším rakouským akváriem.

Výlet do Vídně

Vážení rodiče, milé děti,

velmi ráda bych Vás pozvala na jednodenní výlet do Vídně,  kde navštívíme Dům moří s největším rakouským akváriem a odpoledne Vás čeká procházka zahradami Schönbrunnu.

Akce se koná v sobotu 3. srpna 2019  a je určená pro rodiče, prarodiče (max. 2 dospělí), léčené děti a jejich sourozence.

Tento výlet je financovaný z výtěžku běnefiční akce Pohádkový úsměv a proto je pro Vás zcela zdarma. Zajistíme dopravu do Vídně a zpět, vstup do Domu moří a základní pojištění.

Nástupní místa a orientační čas odjezdu

  • Brno, Janáčkovo divadlo - 8.00 hod.
  • Mikulov - cca 9.00 hod.

Návrat do Brna ve večerních hodinách (cca 21.00 hod.)

Dům moří leží v centru Vídně v budově Flakturm, bývalé protiletadlové věži, která byla přebudována na obří akvárium a terárium. V největším rakouském akváriu, v nádrži o objemu 300 000 litrů, je dost místa pro žraloky černocípé, lagunové a bambusové, kladivouny i mořskou želvu Puppi.

O přihlášku si pište na g.skopalova@onka-sdruzeni.cz nebo volejte na tel. 774 446 784, nejpozději v pondělí 8. července.

V případě velkého zájmu budou upřednostněny rodiny kratší dobu po léčbě nebo rodiny, které se v minulosti našich akcí z jakéhokoliv důvodu příliš nezúčastňovaly. Děkujeme za pochopeni.

S pozdravem a přáním pěkného léta

Za tým ONKA

Skopalová Gabriela

Vloženo Od