Filmová pohádka Čertoviny

Filmová pohádka Čertoviny

Pojďte s námi strávit příjemné nedělní odpoledne ve Žďáru nad Sázavou

Filmová pohádka Čertoviny


Milí rodiče, milé děti, 

dovolujeme si Vás pozvat na novou filmovou pohádku ,,ČERTOVINY", která se promítá v neděli 14.1..2017 ve Žďáru nad Sázavou.  Promítání pohádky je od 14:30 hodin.

Sešli bychom se ve 13.45. na ulici Brodská 2, Kino Vysočina Žďár nad Sázavou.

Kdo by měl zájem můžeme navštívit ještě muzeu železnice,,MODELOVÉ KRÁLOVSTVÍ" v KD Žďár nad Sázavou nedaleko kina.Otvírací doba je od 10.00-17.00. 

Model železnice v Modelovém království ve Žďáře nad Sázavou nabízí nevšední podívanou na známá i méně známá místa na Vysočině. Na ploše bezmála 55 metrů čtverečních najdeme v měřítku 1:87 stavby a nádraží, které mají svou skutečnou předlohu.

V Modelovém království jsou vidět Žďárské nádraží, Nové Město na Moravě či Nedvědice, kde po výstupu z vlaku můžeme jít na hrad Pernštejn. Pokud nás zajímají Santiniho památky, tak nedaleko Žďárského nádraží narazíme na kostel na Zelené Hoře, milovníci lyžování potom poznají symbol lyžování v Novém Městě na Moravě, Hotel Ski. Poznáme zde i Vítochovský kostel či známý viadukt na Dolních Loučkách. Atmosféru potom dotváří na sedmdesát vlakových souprav, jezdící autíčka a překrásné noční osvětlení, kde nás pomyslně svezou exkluzivní soupravou, u které se dokonce otvírají i dveře.

V případě zájmu pište na mail m.wirthova@onka-sdruzeni.cz nebo na telefon 604 257 292  do  7.1.2018

Za tým ONKA 

Marcela Wirthová

Region Žďár nad Sázavou

Zobrazit web
Vloženo Od