Dolní Morava - relaxační pobyt

Pojeďte si s námi odpočinout na Dolní Moravu.

Dolní Morava - relaxační pobyt

Vážení a milí rodiče,

srdečně Vás zveme jménem spolku ONKA, na „Podzimní relaxační pobyt”, který se bude konat ve dnech od 9. října do 13. října 2019 na Dolní Moravě v penzionu Terezka.

Pobyt je určen pro pacienty, jejich sourozence, rodiče či prarodiče (2 dospělí) a začne ve středu večeří a ukončen bude v neděli po snídani.

Cena za celý pobyt je pro dospělou osobu 750 Kč a dítě do 15 let 400 Kč. V ceně pobytu je ubytování, plná penze a program. Doprava vlastní.

Prosím o včasné zaslání přihlášky, nejpozději do 31. srpna. V případě velkého zájmu bude přihlíženo k četnosti účasti jednotlivých rodin na víkendech v minulých letech, případně rodiny, ve kterých je dítě kratší dobu po léčbě. Děkujeme za pochopení.

O přihlášku si pište na g.skopalova@onka-sdruzeni.cz nebo volejte na 774 446 7847

Děkuji a těšíme se na Vás

Za spolek ONKA

Skopalová Gabriela