Český den proti rakovině 2024

Hledáme dobrovolníky!

Český den proti rakovině 2024

Milí přátelé Českého dne proti rakovině,

opět se na Vás obracím s žádostí o pomoc při prodeji známých žlutých kytiček měsíčku lékařského.

Letošní 28. ročník veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha proběhne ve středu 15. května (na pevných prodejních místech pak bude prodej kytiček možný od středy 15. 5. do neděle 19. 5.).

Téma letošní sbírky: prevence rakoviny prsu.

Barva stužky: tmavě růžová.

Příspěvek za kytičku: je opět libovolný, minimálně však 20 Kč.

Protože je ONKA kolektivním členem Ligy proti rakovině Praha, náleží nám z našeho prodeje výtěžek ve výši 30 %.

Generálním partnerem sbírky je tradičně Česká pošta a pokladní vaky budete po sbírce opět odevzdávat na vybraných pobočkách.

Kytičky, informační letáky, pokladní vaky a další potřebné věci k prodeji dostáváte zdarma. Neprodané kytičky vracíme zpět, proto se nebojte objednávat.

Pokud by se Vám povedlo domluvit prodej kytiček např. v některé základní nebo střední škole, budeme velmi rádi.

V případě, že nám chcete pomoci, pište na email g.skopalova@onka-sdruzeni.cz nebo volejte na 774 197 063  Zde také můžete psát veškeré dotazy.

Těšíme se na Vaše přihlášky a další dobrou spolupráci

Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, prosím, pište nebo volejte. Ráda Vám na všechny dotazy odpovím.

Těšíme se na Vaše přihlášky a další dobrou spolupráci.

S přátelským pozdravem za spolek ONKA,

Gabriela Skopalová

Vloženo Od