Český den proti rakovině 2019

Český den proti rakovině 2019

Zapojte se s námi do prodeje kytiček měsíčku lékařského.

Český den proti rakovině 2019

Milí rodiče,
obracím se na Vás s žádostí o pomoc při prodeji známých žlutých kytiček měsíčku lékařského.
 
Český den proti rakovině 2019 proběhne ve středu 15. května. Tématicky budou sbírka a preventivní letáky zaměřeny na nádorová onemocnění plic.Barva stužky u kytiček bude letos meruňková a minimální prodejní cena zůstává 20 Kč.
 
Generálním partnerem letošního ročníku sbírky je tradičně Česká pošta a pokladní vaky budete po sbírce opět odevzdávat na vybraných pobočkách. Seznam poboček zašlu do emailu.
 
Pro připomenutí a pro nové maminky, které se chtějí zapojit, několik informací k objednávce.
Na jeden pokladní vak můžete objednat minimální množství 50 kytiček a dvě žlutá trička (aby Vás bylo v ulicích dobře vidět). 

Kytičky, informační letáky, pokladní vaky a další potřebné věci k prodeji dostáváte zdarma. Všechny neprodané i poškozené kytičky vrcíte zpět. 
 
Není možné kytičky nabízet v uzavřených prostorách např. nákupní centra, úřady apod., pokud to nemáte domluvené se správcem areálu.
 
Pokud by se Vám povedlo domluvit prodej kytiček např. v některé základní nebo střední škole, je nutné mi toto zvlášť oznámit. Musím poslat doplněnou  přihlášku s názvem a adresou Spolupracující organizace (v případě jakýchkoliv dotazů pište na níže uvedený email).

Pokud máte zájem, zapojit se do prodeje, pište na g.skopalova@onka-sdruzeni.cz
 
Těšíme se na Vaše přihlášky a další dobrou spolupráci
Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, prosím, pište nebo volejte. Ráda Vám na všechny dotazy odpovím.
 
Za tým ONKA

Gabriela Skopalová

Vloženo Od