Český den proti rakovině 2017

Český den proti rakovině 2017 proběhne ve středu 10. května. Tématicky budou sbírka a preventivní letáky zaměřeny na nádorová onemocnění hlavy a krku (nádory ORL). Barva stužky u kytiček bude letos modrá.

Český den proti rakovině 2017

Milí rodiče,

obracím se na Vás s žádostí o pomoc při prodeji známých žlutých kytiček měsíčku lékařského.

Český den proti rakovině 2017 proběhne ve středu 10. května. Tématicky budou sbírka a preventivní letáky zaměřeny na nádorová onemocnění hlavy a krku (nádory ORL). Barva stužky u kytiček bude letos modrá, minimální prodejní cena zůstává opět 20 Kč.

Protože je ONKA kolektivním členem Ligy proti rakovině, náleží nám z prodeje výtěžek ve výši 30%

Na jeden pokladní vak můžete objednat minimální množství 50 kytiček a dvě žlutá trička (aby Vás bylo v ulicích dobře vidět). Z vlastní zkušenosti víme, že kytičky není nijak nutné nabízet, lidé si Vás rádi najdou sami. Stačí stát na jednom místě.

Není možné kytičky nabízet v uzavřených prostorách např. nákupní centra, úřady apod., pokud to nemáte domluvené se správcem areálu. Jako např. náš spolek má opět domluvený prodej ve FN Brno (Bohunice a Dětská nemocnice), kde už několikátý rok po sobě prodávají naše stálé maminky.

Pokud by se Vám povedlo domluvit prodej kytiček např. v některé základní nebo střední škole,  je nutné mi toto zvlášť oznámit. Musím poslat doplněnou  přihlášku s názvem a adresou Spolupracující organizace. (v případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte na níže uvedené kontakty, děkuji)

Pokud se rozhodnete nám s prodejem ve vašem městě či vesnici pomoci, kontaktujte mě na emailu g.skopalova@onka-sdruzeni.cz, nebo volejte na 774 446 784, nejpozději do 30. 3. 2017.

Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, prosím, pište nebo volejte. Ráda Vám na všechny dotazy odpovím.

Těšíme se na  dobrou spolupráci

S přátelským pozdravem - Gábina Skopalová

Vloženo Od