Charitativní rockový večer v Opavě - 1. ročník

Charitativní rockový večer v Opavě - 1. ročník

První ročník Charitativního rockového večeru v Opavě se konal 19. března 2016, v nově otevřeném rockovém klubu TARA Střelnice music club Opava.

První ročník Charitativního rockového večeru v Opavě se konal 19. března 2016, v nově otevřeném rockovém klubu TARA Střelnice music club Opava.

Tento pilotní večer byl věnovaný na podporu našeho spolku. Spolek ONKA založili sami rodiče, kteří prošli se svým dítětem onkologickou léčbou. Naším hlavním cílem je podpora rodiny jako celku, snažíme se pomoci rodinám, které se díky onkologickému onemocnění svého dítěte náhle ocitnou v nové a neznámé situaci. Věříme, že díky naší vlastní zkušenosti víme, jakou pomoc nabídnout. Prioritou v naší činnosti je podpora rodičů, kteří jsou se svým dítětem hospitalizováni ve FN Brno. Víme, že čas v nemocnici ubíha velmi, ale opravdu velmi pomalu. Proto rodiny pravidelně navštěvujeme přímo na Klinice dětské onkologie. Snažíme se pro ně vytvořit takový program, aby mohli na chvíli zapomenout na trápení svých dětí a mohli se věnovat sami sobě, připadně si popovídat s někým, kdo prošel stejnou bolestnou zkušeností.  Dále pro rodiny organizujeme jednodenní výlety, relaxační pobyty a mnoho dalšího. 

Hlavním hostem večera byla skupina ABRAXAS. 

Při této charitativní akci se celkem vybralo 122 000 Kč. Po odečtení nákladů, bylo na účet spolku připsáno 64 497 Kč.

Velmi ráda bych poděkovala všem dobrovolníkům, sponzorům a organizátorům této akce. Velmi si vaší pomoci vážíme a děkujeme.

Za spolek ONKA

Skopalová Gabriela


Děkujeme našim sponzorům:
Charitativní rockový večer v Opavě

1.ročník